فلکسی فیس

تابلو فلکسی فیس

فلکسی فیس

تابلو  فلکسی فیس (flexiface)

فلکسی فیس مکعبی است که شامل اسکلت فلزی ، سپری ، و ریل می باشد که متعلقات خاصی دار می باشد. بر روی سپری چاپ فلکس با تسمه و کلیبس کشیده می شود. و بعد با ورق های رنگی یا گالوانیزه پوشش داده می شود عرض این تابلو ۲۱ سانت می باشد.
سیستم نورپردازی فلکسی فیس:
سیستم نورپردازی تابلو فلکسی به صورتی است که مهتابی ها با پایه به سینی ها ی درست شده از ورق گالوانیزه پرچ مییی AA در کشورهای جهان سوم استفاده می گردد.
زیبایی فلکسی فیس (flexiface) :
زیبایی این نوع تابلو بسته به سازنده و ظرافت فردی دارد . تابلوهای فلکسی جایگزینی شایسته برای تابلوهای قاب پلاستیک میی باشدو در دو نوع چاپ و استیکرعرضه می شود. ابعاد آن طبق محیط وسلیقه متغیر است.
نور این تابلوها از لامپ های فلوروسنت (مهتابی) یااز پرژکتور ال ای دی (نور پردازی از جلو) یا ال ای دی های لقمه ای براییی کاهش انرژی استفاده میگردد.

 ▪جزئیات و مشخصات تابلو فلکسی

 

 »» کـشور های تولیـد کننده متریـال فلکس یا فلکسی (Flex – FLEXI)؛ کشورهای چـیـن و کـُره می باشند.
 از بهترین انواع روکش تابلو فلکس نوع کـُره ای آن می باشد.
 
بطور معمول وزن فلکس های وارداتی از کشور چین ۱۸ اُنس و نوع كُره ای آن ۲۰ اُنس مي باشد، در واقع متريال “فلكس” به جنسی اطلاق می گردد كه در حد کافی نــور را از خود عبور مي دهد؛ در حالی كه “بنر” قابلیت عبور نور را از خود ندارد و معمولاً جهت دیده شدن این نوع تابلو در شب، نور مورد نیاز توسط پرژکتـور از مقابل به سطح بنر تـابانیده مي شود.
 
 

تفاوت بنر و فلکسی :

» در واقع یکی از تفاوت های عمده  بنر و تابلو فلکس ، توانایی عبور نور از جنس فلکس می باشد که بنر به لحاظ ساختاری دارای این خصوصیت نیست..
در نتیجه برای تابلوهایی که نیازی به نور از پشت یا بکلایت ندارند, بنر انتخاب مناسبی خواهد بود و توسط پرژکتور میتوان نور مورد نیاز بنر را محیـا نمود.
  » یکی از مزایای تابلو های فلکسی مقاومت در برابر نور آفتاب و گرمای شدید می باشد که همین آیتم باعث شده تابلو فلکس در تمام مناطق و شرایط جوی مورد استفاده و محبوب باشد.
 
» از تابلو فلکسی می توان بعنوان تابلو سر درب جهت تـابـلـو مغـازه و شرکت ها، تبلیغات محیطی، تابلو فروشگاه ها و در برخی بیلبورد ها نیز استفاده نمود.
 
 
تابلو فلکسی فیس

کلیک کنید !
[Total: 1 Average: 5]
Open chat
سلام در خدمتم
سلام و عرض ادب
در خدمتم
T A B E S H