ترموود

لیست قیمت ترمووود

ترموود

نمای چوب ترمووود

تابلو ترموود

چوب ترمو عمدتا از جنگلهای دارای مجوز و گواهی کیفیت در اروپا تولید می شود.

با استفاده از مکانیزم حرارتی ترمو، بدون استفاده از مواد شیمیایی و صرفا با اتکا بر گرما چوب ترمو در برابر نفوذ قارچ و کپک محافظت شده و نسبت به چوب معمولی دارای ماندگاری بیشتری خواهد بود.

در نتیجه نفوذ حرارت به سطوح چوبی، باعث تغییر رنگ در سطوح داخلی چوب خواهد شد که این به نوبه خود به زیبائی نمای چوب ترمووود خواهد افزود.

 

کاربرد و موارد استفاده ترمووود

میزان حرارت و دمایی که طی فرآیند ترمو بر روی چوب اعمال شده است، کاربرد و موارد استفاده ترمووود را مشخص می نماید.

به طور کلی دو نوع ترموود Thermo-S و Thermo-D وجود دارد. نوع اول بیشتر در فضاهای داخلی و نوع دوم بیشتر در فضاهای خارجی ، نمای ساختمان و … استفاده می گردد.

لیست قیمت ترمووود

از زمان ورود ترمووود به کشور ایران ، لیست قیمت ترموود نوسان قابل توجهی داشته و البته به دلیل استقبال بالا از این متریال به خصوص در این دو سال اخیر  و البته با توجه به نوسان های شدید قیمت یورو ، شرکت های وارد کننده معتبر در زمینه ترموود سعی کرده اند لیست قیمت ترموود را با توجیه اقتصادی  مناسب و با کمترین تغییرات در اختیار مشتریان قرار دهند.

نحوه نصب و اجرای ترموود

در کنار استفاده از یک متریال ساختمانی خوب ، زیبا و البته با کیفیت قطعا احتیاج به نیروهای اجرایی کاردان و مجربی است که زیبایی چوب های ترموود را به بهترین شکل نشان دهند .

نحوه نصب و اجرای ترموود به روش های مختلفی انجام میشود.

که میتوان ازمیان آنها  به روش نصب به صورت پیچ مخفی ،اجرا ی کلیپسی ،  اجرای ریلی و یا استفاده بیشتر از نوع ترموود فاق و زبانه برای به حداقل رساند رویت پیچ در اجراها نام برد.

متریال ترموود

فن آوریهای ایجاد تغییرات در ساختار و شکل ظاهری چوب و الوار از سالها و دهه های پیش توسط دانشمندان و شرکتهای مختلف بین المللی همواره مورد استفاده قرار گرفته اند.

ولی با نگاهی اجمالی به صنعت ساختمان و بازسازی سازه ها متوجه مقبولیت و محبوبیت روزافزون متریال ترمووود یا همان چوب نما خواهیم شد.

رنگ ترموود مقاوم در برابر آفتاب

رنگ ترمووود مقاوم در برابر آفتاب: چوبهای ترموود از جنس کاج در برابر تمامی شرایط جوی مقاوم هستند.

و قبل از نصب نیاز دارند تا با رنگهای مخصوص ترمووود که از مشخصه های بارز آن مقاومت در برابر UVآفتاب و جلوگیری از تغییر رنگ چوب می باشند رنگ شده و سپس نصب شوند.

مقاومت بالای چوب

چوبهای نمای ترمووود به دلیل فرایند ترمو که روی آن انجام شده است تمام صمغ و رطوبت آن خارج شده و کاملا مقاوم می باشد برای نمای بیرونی ساختمان ، این امر موجب عدم تغییر شکل می باشد

چوب نمای ساختمان

چوب نمای ساختمان که برای زیبا سازی ساختمان ها استفاده میگردد و بخ ترمووود نیز معروف مباشد توسط شرکت finnwood قابل ارایه میباشد . چوب ترمو نمای ساختمان که به چوب فضای باز نیر معروف است مقاوم در برابر باران و آب میباشد.

 

مزایای ترموود

رنگ زیبا ، بافت خالص ، مقاومت ، نصب آسان ، امکان برش قوس دار، انعطاف پذیری ، وزن کم ، شست و شوی آسان ، منحصر به فرد بودن رنگ چوب حاصله ، مقاومت در برابر پوسیدگی ، حشرات ، آب و هوا و عوامل مخرب دیگر ترمووود را به یکی از انتخابهای خاص در بازار تابلوهای تبلیغاتی مبدل کرده است .

در کنار تمامی مطالب بالا ذکر این مسئله حائز اهمیت است که تابلو سازی ترمووود ساخته و نصب شده توسط اکیپ نصاب شرکت تابش بدون پیچ و با سیستم ribbed نصب میگردد .

متریال ترموود

کلیک کنید !
[Total: 2 Average: 5]
Open chat
سلام در خدمتم
سلام و عرض ادب
در خدمتم
T A B E S H